Przyjęcia okolicznościowe

Wesela

Wesela

Jeżeli chcą Państwo, by Wasze przyjęcie weselne było wyjątkowe i eleganckie, menu wykwintne i wyborne, Goście zachwyceni wnętrzem i atmosferą, a wspomnienia niezapomniane, to MUSICAFFE jest idealnym miejscem na jego organizację. Tak jak staramy sie spełnić wszelkie życzenia naszych Gości, tak samo pragniemy zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły naszych Gości specjalnych, jakim sa bez watpienia nowożeńcy.

Każde wesele jest przeżyciem niezapomnianym i zawsze indywidualnie zaplanowanym ustalanym na bieżąco z zamawiającym. Wystarczy, że otrzymamy pomysł, a jego realizację zapewniamy na najwyższym poziomie.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

MUSICAFFE specjalizuje się w organizacji przyjęć rodzinnych, bankietów oraz konferencji, na lokalizację których polecamy naszą salę konferencyjną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Organizujemy imprezy firmowe, bankiety, konferencje, spotkania okolicznościowe, jubileusze, prezentacje nowych produktów. Mamy bogate doświadczenie a rosnące grono zadowolonych klientów, jest dla nas najwyższym dowodem uznania.

Kontakt

Godziny otwarcia

  • Codziennie: 11.00 - 00.00

Liczba odwiedzin

107484
Copyright ©MusiCafe 2019Projekt i wykonanie   WGB-Group

Polish English German Italian